Zápis z valné hromady 9. března 2015

12. března 2015 v 19:33 | Dana Marešová |  Zápisy z valných hromad
VALNÁ HROMADA ČESKOBUDĚJOVICKÉ STUDENTSKÉ SEKCE ČESKÉ ARCHIVNÍ SPOLEČNOSTI

pondělí 19. března 2015, 17.20 hodin,

učebna S 8 v budově FF JUPřítomni: Benešová, Čadová, Černotíková, Kruchňová, Lovětínská, Marešová, Morawetz, Sahula
Host: doc. Ryantová


PROGRAM:

1. Výroční zpráva za rok 2014

2. Pokladní zpráva za rok 2014

3. Vybírání členských příspěvků na rok 2015

4. Rozdělení dotace od ČAS

5. Volba výboru sekce

6. Plánování dalších aktivit

7. Diskuse a návrhyZÁPIS ZE SCHŮZE:

· ad 1: Po uvítání předsedkyní sekce Danou Marešovou byli přítomní členové seznámeni se zprávou o činnosti sekce v roce 2014. Výroční zpráva je dostupná na těchto stránkách.

· ad 2: Pokladní sekce Aneta Čadová informovala přítomné členy o finančním hospodaření sekce, jednotlivých výdajích, o dotaci od ČAS a o způsobu jejího rozdělení.

· ad 3: Přítomní členové a členky odevzdali příspěvek na rok 2015, jenž činí 100 Kč pro stávající členy a 120 Kč pro členy nové.

· ad 4: Dotace od ČAS byla rozdělena tak, aby bylo členům sekce proplaceno jízdné a vstupné z jednotlivých akcí, uskutečněných v roce 2014.

· ad 5: Z dosavadního výboru sekce odstoupila předsedkyně Dana Marešová a pokladní Aneta Čadová. Na pozici předsedkyně byla navržena Barbora Černotíková, která byla jednomyslně zvolena. Jako nová pokladní byla jednomyslně zvolena Ivana Benešová. Stávající členové výboru: Stanislav Bečvář, Ivana Lovětínská a Michal Morawetz byli ve svých funkcích jednomyslně potvrzeni. Výbor sekce tedy tvoří Barbora Černotíková (předsedkyně), Michal Morawetz (místopředseda), Ivana Benešová (pokladní), Stanislav Bečvář (člen výboru), Ivana Lovětínská (člen výboru).

· ad 6: Členové byli upozorněni na možnost účasti na valné hromadě ČAS dne 19. března v Praze, dále na exkurzi Ústavu archivnictví, jež se koná v květnu, další údaje k exkurzi budou v nejbližší době poskytnuty. Byly též představeny některé možnosti našich dalších akcí během letního semestru.

· ad 7: Diskutovalo se o akci Odpoledne z Humanoidy, které se odehraje tento rok v květnu. Navrženo bylo několik možností, jak tento den pojmout a dále o nich bude jednat.
Valná hromada byla ukončena v 18.15

Děkujeme všem, kteří se setkání zúčastnili!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama